O projektu

Deník pacienta je svého druhu ojedinělým počinem v rámci Evropy. Naším cílem je uživatelům poskytnout symbiózu osobních zdravotních záznamů spolu s různými podpůrnými informacemi z oblasti zdravotnictví na jednom místě.
A tím mít kompletní osobní databázový zdroj s přehledem o svém zdravotním stavu.
Projekt Deníku pacienta vznikl s nástupem využití mobilních platforem, jako jsou tablety a chytré telefony, v návaznosti na zdravotní osvětu.
Aplikace umožní svým uživatelům uchovávat zdravotní záznamy, chorobopisy, užívání léků a spoustu dalších medicínských informací. A to vše včetně upozornění na další dávku, očkování či jinou událost, která souvisí se zdravotním stavem.

Nedílnou součástí aplikace jsou záznamové moduly, s jejichž pomocí má uživatel kontrolu nad naměřenými fyziologickými veličinami. Tyto pak exportovat ošetřujícímu lékaři a pomoci tak názorně diagnostikovat případnou další léčbu.
V sekci Moje informace pak uživatel najde zajímavé informace, týkající se zdravotní problematiky. Jednotlivé sekce plánujeme průběžně rozšiřovat a aktualizovat.

Podpořte nás

Příspěvky k dalšímu rozvoji aplikace je možné zaslat na bankovní účet: 162213762/0300, variabilní symbol 0707.
Do popisu dejte prosím „Denik pacienta“.

Děkujeme všem.

Vítáme jakékoliv podněty na zlepšení aplikace a věříme, že vám
všem můžeme pomoci zlepšit povědomí o vlastním zdraví.

  • Aktuálně:

    Vaše oblíbená aplikace Deník pacienta se přejmenovala na H-Book. Sledujte náš profil na Facebooku a webové stránky, kde Vás budeme informovat o jednotlivých krocích změn. I nadále bude aplikace k dispozici všem ZDARMA.
  • Aktuálně:

    Vyšel nový update pro iOS i Android. Rozšíření o informačního modulu pro alergiky a aktuální pylovézpravodajství. Zapracovali jsme i na stabilitě aplikace. Děkujeme za vaše názory, připomínky a doporučení. Team Deníku pacienta.
  • Aktuálně:

    Přes léto nebudeme zahálet a chystáme pro Vás s využitím Deníku pacienta zbrusu nový projekt. Bude se na co těšit… Váš team Deníku pacienta.